Resultater 2015

Download dit diplom her.

Startnr Navn Gruppe nr.:
25 Allan Pedersen Gruppe 1 – kl. 8:45 (4,5 timer m. forløber)
20 Allan Witt Gruppe 1 – kl. 8:45 (4,5 timer m. forløber)
9 Ann Berit Holm Gruppe 1 – kl. 8:45 (4,5 timer m. forløber)
18 Bent Kemplar Gruppe 1 – kl. 8:45 (4,5 timer m. forløber)
31 Carsten Bahl Gruppe 1 – kl. 8:45 (4,5 timer m. forløber)
6 Charlotte Poulsen Gruppe 1 – kl. 8:45 (4,5 timer m. forløber)
12 Erik Larsen Gruppe 1 – kl. 8:45 (4,5 timer m. forløber)
33 Eva Hornnes Gruppe 1 – kl. 8:45 (4,5 timer m. forløber)
8 Henning Steffan Jensen Gruppe 1 – kl. 8:45 (4,5 timer m. forløber)
7 Henriette Lisse Gruppe 1 – kl. 8:45 (4,5 timer m. forløber)
30 Henrik Hoplarik Franijeur Gruppe 1 – kl. 8:45 (4,5 timer m. forløber)
21 Jan Kjærsgaard Gruppe 1 – kl. 8:45 (4,5 timer m. forløber)
29 Jens Peter Vittrup Gruppe 1 – kl. 8:45 (4,5 timer m. forløber)
16 Lars Henriksen Gruppe 1 – kl. 8:45 (4,5 timer m. forløber)
27 Mark Arnecke Gruppe 1 – kl. 8:45 (4,5 timer m. forløber)
28 Michael Mariendal Gruppe 1 – kl. 8:45 (4,5 timer m. forløber)
3 Ole Skovbjerg Gruppe 1 – kl. 8:45 (4,5 timer m. forløber)
34 Peter Klaas Gruppe 1 – kl. 8:45 (4,5 timer m. forløber)
15 Peter Møllebro Gruppe 1 – kl. 8:45 (4,5 timer m. forløber)
5 Pia Holm Gruppe 1 – kl. 8:45 (4,5 timer m. forløber)
2 Sigrid Hansen Gruppe 1 – kl. 8:45 (4,5 timer m. forløber)
17 Søren Østergaard Gruppe 1 – kl. 8:45 (4,5 timer m. forløber)
32 Tamara Radovic Gruppe 1 – kl. 8:45 (4,5 timer m. forløber)
35 Thorbjørn Argir Gruppe 1 – kl. 8:45 (4,5 timer m. forløber)
1 Sune Hundebøll Gruppe 1 – kl. 8:45 (4,5 timer m. forløber)
11 Henrik Rentoft Larsen Gruppe 1 – kl. 8:45 (4,5 timer m. forløber)
13 Jerk Langer Gruppe 1 – kl. 8:45 (4,5 timer m. forløber)
22 Nynne Vildhøj Gruppe 1 – kl. 8:45 (4,5 timer m. forløber)
23 Elisabeth Vildhøj Gruppe 1 – kl. 8:45 (4,5 timer m. forløber)
4 Daniel Nuñez Gruppe 1 – kl. 8:45 (4,5 timer m. forløber)
24 Durrin Hynes Gruppe 1 – kl. 8:45 (4,5 timer m. forløber)
39 Kristian Hartwig-Nolan Gruppe 1 – kl. 8:45 (4,5 timer m. forløber)
53 Bent Hermannsen Gruppe 2 – kl. 9:15 (4 timer m. forløber)
37 Bjarne Low Gruppe 2 – kl. 9:15 (4 timer m. forløber)
47 Christian Lippert Gruppe 2 – kl. 9:15 (4 timer m. forløber)
46 Dan tornslev Gruppe 2 – kl. 9:15 (4 timer m. forløber)
26 Frank Steinhauer Telen Gruppe 2 – kl. 9:15 (4 timer m. forløber)
36 Gary Cummins Gruppe 2 – kl. 9:15 (4 timer m. forløber)
10 Jan Balsby-Christensen Gruppe 2 – kl. 9:15 (4 timer m. forløber)
14 Klaus Christoffersen Gruppe 2 – kl. 9:15 (4 timer m. forløber)
48 Klaus Jakobsen Gruppe 2 – kl. 9:15 (4 timer m. forløber)
49 Leif Skinnerup Gruppe 2 – kl. 9:15 (4 timer m. forløber)
19 Lisa Thomasen Gruppe 2 – kl. 9:15 (4 timer m. forløber)
59 Merete Elmkjær Gruppe 2 – kl. 9:15 (4 timer m. forløber)
57 Michael Jensen Gruppe 2 – kl. 9:15 (4 timer m. forløber)
42 Rikke Skram-Skuldbøl Gruppe 2 – kl. 9:15 (4 timer m. forløber)
60 Antonino Castrone Gruppe 3 – kl. 9:30 (3 t 45 min m. forløber)
44 Bendt Elgaard Gruppe 3 – kl. 9:30 (3 t 45 min m. forløber)
51 Betina Erlandsen Gruppe 3 – kl. 9:30 (3 t 45 min m. forløber)
45 Claus superman Gruppe 3 – kl. 9:30 (3 t 45 min m. forløber)
52 Jakob Bergendorff Gruppe 3 – kl. 9:30 (3 t 45 min m. forløber)
40 Jesper Tang Nielsen Gruppe 3 – kl. 9:30 (3 t 45 min m. forløber)
41 John Enevoldsen Gruppe 3 – kl. 9:30 (3 t 45 min m. forløber)
61 kerstin Thiele Gruppe 3 – kl. 9:30 (3 t 45 min m. forløber)
62 Kristian Holst Gruppe 3 – kl. 9:30 (3 t 45 min m. forløber)
58 Maria Rosendahl Gruppe 3 – kl. 9:30 (3 t 45 min m. forløber)
50 Mikkel Birch Gormsen Gruppe 3 – kl. 9:30 (3 t 45 min m. forløber)
38 Morten Søndergaard Gruppe 3 – kl. 9:30 (3 t 45 min m. forløber)
64 Torben Dahl Gruppe 3 – kl. 9:30 (3 t 45 min m. forløber)
63 tThomas Lytzen Gruppe 3 – kl. 9:30 (3 t 45 min m. forløber)
111 Anja Melhede Gruppe 4 – kl. 10:30 (2,5 time m. forløber)
68 Asger Hansen Gruppe 4 – kl. 10:30 (2,5 time m. forløber)
115 Bjarne Schalborg Gruppe 4 – kl. 10:30 (2,5 time m. forløber)
80 Dennis Lademann Pedersen Gruppe 4 – kl. 10:30 (2,5 time m. forløber)
103 Frederik  Møller Gruppe 4 – kl. 10:30 (2,5 time m. forløber)
88 Gert Lillevang Nielsen Gruppe 4 – kl. 10:30 (2,5 time m. forløber)
122 Gitte Dehlendorff Gruppe 4 – kl. 10:30 (2,5 time m. forløber)
126 Hanne Pedersen Gruppe 4 – kl. 10:30 (2,5 time m. forløber)
81 Henrik Egede Hansen Gruppe 4 – kl. 10:30 (2,5 time m. forløber)
107 Henrik Wichmann Gruppe 4 – kl. 10:30 (2,5 time m. forløber)
116 Jens Petersen Gruppe 4 – kl. 10:30 (2,5 time m. forløber)
85 Jimmy Hansen Gruppe 4 – kl. 10:30 (2,5 time m. forløber)
67 Johanne Albertsen Gruppe 4 – kl. 10:30 (2,5 time m. forløber)
117 John Post Gruppe 4 – kl. 10:30 (2,5 time m. forløber)
75 Jonas Bo Madsen Gruppe 4 – kl. 10:30 (2,5 time m. forløber)
74 Katja Rønsbo Gruppe 4 – kl. 10:30 (2,5 time m. forløber)
72 Lars Jensen Gruppe 4 – kl. 10:30 (2,5 time m. forløber)
87 Lene Baron Gruppe 4 – kl. 10:30 (2,5 time m. forløber)
78 Linda Wind Gruppe 4 – kl. 10:30 (2,5 time m. forløber)
105 Lisa Nymark-Jessen Gruppe 4 – kl. 10:30 (2,5 time m. forløber)
77 Lone kragskov Gruppe 4 – kl. 10:30 (2,5 time m. forløber)
82 Michael Jensen Gruppe 4 – kl. 10:30 (2,5 time m. forløber)
69 Ole Nørlund Gruppe 4 – kl. 10:30 (2,5 time m. forløber)
89 Per Larsen Gruppe 4 – kl. 10:30 (2,5 time m. forløber)
79 Pernille Hauxner Gruppe 4 – kl. 10:30 (2,5 time m. forløber)
84 Pernille Linde Jellestad Gruppe 4 – kl. 10:30 (2,5 time m. forløber)
104 Peter Nymark-Jessen Gruppe 4 – kl. 10:30 (2,5 time m. forløber)
127 Pia Madsen Gruppe 4 – kl. 10:30 (2,5 time m. forløber)
83 Rasmus Kallesøe van der Loo Gruppe 4 – kl. 10:30 (2,5 time m. forløber)
125 Steffen Pedersen Gruppe 4 – kl. 10:30 (2,5 time m. forløber)
114 Søren Melhede Gruppe 4 – kl. 10:30 (2,5 time m. forløber)
112 Theis Petersen Gruppe 4 – kl. 10:30 (2,5 time m. forløber)
106 Thomas Kongensgaard Gruppe 4 – kl. 10:30 (2,5 time m. forløber)
71 Tina Gyldengren Gruppe 4 – kl. 10:30 (2,5 time m. forløber)
130 Tina Hartley Gruppe 4 – kl. 10:30 (2,5 time m. forløber)
113 Tina Majkjær Mikkelsen Gruppe 4 – kl. 10:30 (2,5 time m. forløber)
70 Vagn Nørlund Gruppe 4 – kl. 10:30 (2,5 time m. forløber)
95 Warny Saurbrey Gruppe 4 – kl. 10:30 (2,5 time m. forløber)
94 Allan Bock Gruppe 5 – kl. 10:45 (2 t 15 min m. forløber)
98 Anna Foged Thomsen Gruppe 5 – kl. 10:45 (2 t 15 min m. forløber)
97 Caroline Hornnes Gruppe 5 – kl. 10:45 (2 t 15 min m. forløber)
43 Claus Larsen Gruppe 5 – kl. 10:45 (2 t 15 min m. forløber)
76 Henrik Feld Gruppe 5 – kl. 10:45 (2 t 15 min m. forløber)
66 Jacob kurtmann Gruppe 5 – kl. 10:45 (2 t 15 min m. forløber)
121 Jacob Wolf Tullberg Gruppe 5 – kl. 10:45 (2 t 15 min m. forløber)
65 Jens Mundeli-Jensen Gruppe 5 – kl. 10:45 (2 t 15 min m. forløber)
92 John Frandsen Gruppe 5 – kl. 10:45 (2 t 15 min m. forløber)
108 Karina Jensen Gruppe 5 – kl. 10:45 (2 t 15 min m. forløber)
96 Katrine Schrøder Gruppe 5 – kl. 10:45 (2 t 15 min m. forløber)
90 Kristina Hjorth Gruppe 5 – kl. 10:45 (2 t 15 min m. forløber)
133 Leander T.A.Magnussen Gruppe 5 – kl. 10:45 (2 t 15 min m. forløber)
128 Leif Korsholm Gruppe 5 – kl. 10:45 (2 t 15 min m. forløber)
142 Niels dehlendorff Gruppe 5 – kl. 10:45 (2 t 15 min m. forløber)
120 Oscar Bloch Gruppe 5 – kl. 10:45 (2 t 15 min m. forløber)
132 Peter K. Rasmussen Gruppe 5 – kl. 10:45 (2 t 15 min m. forløber)
110 Preben Ejlertsen Gruppe 5 – kl. 10:45 (2 t 15 min m. forløber)
134 Richard Andersen Gruppe 5 – kl. 10:45 (2 t 15 min m. forløber)
118 Rob Wiegmans Gruppe 5 – kl. 10:45 (2 t 15 min m. forløber)
119 Susanne Sønderup Gruppe 5 – kl. 10:45 (2 t 15 min m. forløber)
93 Thomas Hansen Gruppe 5 – kl. 10:45 (2 t 15 min m. forløber)
91 Tommy Hjorth Gruppe 5 – kl. 10:45 (2 t 15 min m. forløber)
147 Henrik Mouridsen Gruppe 5 – kl. 10:45 (2 t 15 min m. forløber)
146 Henrik Parker Gruppe 5 – kl. 10:45 (2 t 15 min m. forløber)
144 Anne Cecilie Pape Gruppe 6 – kl. 11:00 (2 timer m. forløber)
129 Brian Jørgensen Gruppe 6 – kl. 11:00 (2 timer m. forløber)
55 Claus Freløv Gruppe 6 – kl. 11:00 (2 timer m. forløber)
101 Claus Vorup Gruppe 6 – kl. 11:00 (2 timer m. forløber)
123 Heidi Wulff Gruppe 6 – kl. 11:00 (2 timer m. forløber)
155 Henrik Hustn Gruppe 6 – kl. 11:00 (2 timer m. forløber)
100 Jack Cowland Gruppe 6 – kl. 11:00 (2 timer m. forløber)
151 Jes Knudsen Gruppe 6 – kl. 11:00 (2 timer m. forløber)
86 Jesper Larsen Gruppe 6 – kl. 11:00 (2 timer m. forløber)
148 Joachim Schaarup-Sørensen Gruppe 6 – kl. 11:00 (2 timer m. forløber)
136 John Hansen Gruppe 6 – kl. 11:00 (2 timer m. forløber)
143 Kasper Stovgaard Gruppe 6 – kl. 11:00 (2 timer m. forløber)
138 Kim Moltke Olsen Gruppe 6 – kl. 11:00 (2 timer m. forløber)
149 Kristjan Gudmundssen Gruppe 6 – kl. 11:00 (2 timer m. forløber)
150 Lars Christiansen Gruppe 6 – kl. 11:00 (2 timer m. forløber)
135 Lars Friis Gruppe 6 – kl. 11:00 (2 timer m. forløber)
123 Mandy Wirth Gruppe 6 – kl. 11:00 (2 timer m. forløber)
124 Mette Maschmann Gruppe 6 – kl. 11:00 (2 timer m. forløber)
153 Michael Mogenshøj Gruppe 6 – kl. 11:00 (2 timer m. forløber)
54 Nikolaj Jall Gruppe 6 – kl. 11:00 (2 timer m. forløber)
152 Ole Bruhn Kyhnæb Gruppe 6 – kl. 11:00 (2 timer m. forløber)
131 Ole Huld Gruppe 6 – kl. 11:00 (2 timer m. forløber)
145 Ole Sloth Gruppe 6 – kl. 11:00 (2 timer m. forløber)
73 Per Meyhoff-Madsen Gruppe 6 – kl. 11:00 (2 timer m. forløber)
99 Peter Hansen Gruppe 6 – kl. 11:00 (2 timer m. forløber)
141 Poul Lindberg Gruppe 6 – kl. 11:00 (2 timer m. forløber)
56 Rikke Steen Olsen Gruppe 6 – kl. 11:00 (2 timer m. forløber)
102 Susanne Vorup Gruppe 6 – kl. 11:00 (2 timer m. forløber)
154 Søren Sprogø Gruppe 6 – kl. 11:00 (2 timer m. forløber)
139 Søren Varder Gruppe 6 – kl. 11:00 (2 timer m. forløber)
109 Torben Franch Gruppe 6 – kl. 11:00 (2 timer m. forløber)
137 Xavier Chaduc Gruppe 6 – kl. 11:00 (2 timer m. forløber)
140 Zerrin Sirek Gruppe 6 – kl. 11:00 (2 timer m. forløber)
157 Mandy Wirth Gruppe 6 – kl. 11:00 (2 timer m. forløber)